LED AYDINLATMA ÜRETİMİ

LED PROJE HİZMETLERİ

Led aydınlatma sektörüne yönelik Opvision markamız adı altında proje bazlı led aydınlatma armatür üretimini, ithalatını ve ihracatını yapmaktayız. 

Ayrıntılar
TASARIM HARİKASI ELEKTRİKLİ SCOOTER

VELOCIFERO MAD

Macera tutkunları, heycan yaşamak ve özgürce hareket etmek isteyenler için tasarlanmıştır.               

Ayrıntılar
DIŞ TİCARET DANIŞMANLIĞINDA 13. YIL

DIŞ TİCARET HİZMETLERİ

Vetron; Müşterilerinden gelen araştırma ve sipariş talepleri doğrultusunda ürünlerin ithalatını yaparak müşterisine teslim eder.

Ayrıntılar
LED AYDINLATMA ARMATÜR İMALATI

LED AYDINLATMA ÜRÜNLERİ

LED AYDINLATMA SEKTÖRÜNE YÖNELİK OPVISION MARKAMIZ ADI ALTINDA PROJE BAZLI LED AYDINLATMA ARMATÜR ÜRETİMİNİ, İTHALATINI VE İHRACATINI YAPMAKTAYIZ.

Led aydınlatma armatür ürünlerinde özellikle Led sokak aydınlatma lambası, led projektör, led highbay fabrika aydınlatması, led wallwasher duvar aydınlatması, DMX RGB led wallwasher aydınlatması, led bahçe ve peyzaj aydınlatması ve RGB köprü aydınlatma ve süsleme ürünlerini en son teknolojiyi yakından takip ederek, sizin için üretiyoruz.

VELOCIFERO MAD

Tasarım Harikası Elektrikli Scooter

Elektrikli scooter ile farkı yaşayın

Macera tutkunları, heycan yaşamak ve özgürce hareket etmek isteyenler için tasarlanmıştır. Kalın off-road lastikleri sayesinde her türlü engebeli arazide, patikada, taşlı yollarda, düz asfaltta ve tatil mekanlarında rahatça kullanabileceğiniz elektrikli bir scooterdır.

GÜVENİLİR İŞ ORTAĞINIZ

DIŞ TİCARET HİZMETLERİMİZ

Firmamız uzun yıllardır yapmakta olduğu yurt dışı ticari deneyimlerini dış ticaret danışmanlığı ile pekiştirmiş olup istenilen özellikte, istenilen ürün gurubunda, ürünün temini, üretimi, özel üretimi, numune temini ve gerekliği sırasında bu ürünlerin ithalatını yaparak müşterisine teslim eder.

DIŞ TİCARETTE 13. YIL

İTHALATINI YAPTIĞIMIZ ÜRÜNLER

Laptop Ürünleri

XEO markası adı altında ithalatını gerçekleştirdiğimiz laptop çevre ürünleri.