Etiket

Etiket Açıklama

Led Çevre Aydınlatma

70 Watt Led Sokak Aydınlatma

Sokak armatürleri hava koşullarına da bağlı olarak yanmaya başladıktan ancak 10-15 dakika sonra tam performansında çalışmaya başlar. Opvision 70 watt led sokak aydınlatma lambaları yanar yanmaz tam güç ve tam performansla çalışır.

Ayrıntılar

Led Çevre Aydınlatma

Çevre ve saha aydınlatma armatürlerinde metal halide ve sodyum buharlı lambalar tercih edilirdi. Bu lambalar yanmaya başlayınca az ışık verir, ısındıkça normal ışık lümenine gelir, sodyum buharlı lambalar aşırı ısınınca da kendinden sönerek soğuduktan sonra tekrar aydınlatmaya devam eder.

Ayrıntılar

400 Watt Led Projektör Armatürü

Opvision 400W led projektör imalatında kullandığımız lens sayesinde açık alanda ışık siddetini 100 metreye kadar homojen bir şekilde yollayabiliyoruz. Cob led projektör armatürde kullandığımız özel açılı lens sayesinde geniş alan aydınlatma yaparken uzun mesafeye kadar aydınlatma imkanı sağlanır. 400 watt cob led projektör lambası ile farklı bir aydınlatma kullanılır.

Ayrıntılar

140 Watt Led Sokak Aydınlatma

Sokak aydınlatma armatürlerinde klasik aydınlatma şekilinde 125W-400W arası enerji tüketimi olan sodyum buharlı lambalar kullanılır. Sokak aydınlatma armatürleri hava koşullarına da bağlı olarak yanmaya başladıktan ancak 10-15 dakika sonra tam performansında çalışmaya başlar. Led sokak aydınlatma lambaları yanmaya başlar başlamaz tam güçte ve tam verimlilikte çalışır.

Ayrıntılar

210 Watt Led Sokak Aydınlatma

Opvision led karayolu cadde ve sokak aydınlatma armatürlerinin homojen aydınlatma sağlamasında dolayı direkler arasında karanlık nokta kalmaz. Karayolundaki can ve mal güvenliğini arttırır. Tüm hava şartlarında karayolunu daha aydınlık görebilmek için kullanılan 120 derecelik cam lensler sayesinde tüm karayolu taşıt şeritleri homojen bir şekilde aydınlanır. Led aydınlatma karayolları için bakımı en az gerektiren bir aydınlatma tercihidir.

Ayrıntılar

120 Watt Led Sokak Aydınlatma

120W led sokak cadde karayolu ve otoban aydınlatma armatürleri watt başına 110 lümen işik verirken 250W sodyum buharlı yerine 80W led aydınlatma , 400W metal halide yerine 200W sokak cadde karayolu ve otoban aydınlatma armatürleri kullanılarak aynı ışık şiddeti elde edilir. Böylelikle %70 enerji tasarrufu sağlanmış olur.

Ayrıntılar

150 Watt Led Sokak Aydınlatma

Opvision 150W led sokak aydınlatma armatürlerinde ise tüm hava koşullarında yanar yanmaz tam performansla çalışır. Led sokak aydınlatma armatürleri homejen şekilde ortama ışık verip istenilen aydınlanmayı sağlar. 150 watt led cadde ve sokak aydınlatma lambaları ile 5 yıla kadar garantili bir şekilde kullanım sağlar.

Ayrıntılar

80 Watt Led Sokak Aydınlatma

Vetron, Opvision led sokak ve yol aydınlatma armatürü üretiminde kullanılan orjinal 80W Samsung led, kullanım ömrü ortalama olarak 50.000 saattir. Uzun ömürlü olmaları sebebiyle led sokak aydınlatma armatürlerinde işletme ve bakım giderleri yok denecek kadar azdır. Led karayolu aydınlatma armatürleri ile tüm hava şartlarında net bir görüş elde edilir. Led karayolu aydınlatma ürünlerinde direkler arasında karanlık nokta kalmaz.

Ayrıntılar

100 Watt Led Sokak Aydınlatma

Opvision 100 watt cob led sokak ve yol aydınlatma armatürlerinde kullandığımız MEANWELL akım sınırlayıcıların sayesinde led aydınlatma armatürleri tam performansında çalışır ve maximum enerji tasarrufunda katkı sağlar. 100W cob led sokak aydınlatma armatür üretimimiz ile led projelerinizde daha uzun ömürlü led sokak lambaları kullanarak montaj sonrası oluşabilecek arızalarını minimum düzeye indirmiş olursunuz. 100 watt led sokak aydınlatma lambalarındaki lens ile ışık zemine kadar ulaşır, havada kaybolmaz.

Ayrıntılar

60 Watt Led Sokak Aydınlatma

Karayolu, Anayol, Otoyol ve yolların aydınlatmasında ledli aydınlatma armatürleri ile maksimum sürüş güvenliği elde edilir. Karayolunda yada otoyol da direkler arası karanlık nokta oluşmaması için kullanılan lens sayesinde homojen bir aydınlık elde edilir. Led otoyol karayolu aydınlatma lambalarında ışık direk asfalta ulaştığı için sürüş daha güvenli bir şekilde olur.

Ayrıntılar

180 Watt Led Sokak Aydınlatma

Opvision 180W led karayolu sokak ve cadde aydınlatma armatürü üretiminde kullanılan orjinal Samsun led sayesinde ömrü ortalama 50.000 saattir. Uzun ömürlü olmaları sebebiyle led karayolu ve sokak aydınlatma armatüründe tercih edilir. 180 watt led sokak lambası otoyol aydınlatmalaında ışık şiddetinin zemine kadar ulaşır. Rahat ve güvenli bir sürüş imkanı var.

Ayrıntılar

Özel Üretim Led Sokak Aydınlatma İmalatı

Projenize uygun led sokak cadde ve yol aydınlatma lambalarını üretimini ve imalatını yapmaktayız. Led sokak cadde ve karayolu aydınlatma armatürlerinde kullanışan lens sayesinde led ışığın zemine kadar ulaşması sağlanmaktadır. Sokak cadde ve karayolu lamba aydınlatmalarında led kullanılmasıyla uzun ömürlü olmasından dolayı bakım maliyeti minimumdur.

Ayrıntılar