TASARIM HARİKASI ELEKTRİKLİ SCOOTER

SCOOWY ELEKTRİKLİ SCOOTER

Macera tutkunları, heycan yaşamak ve özgürce hareket etmek isteyenler için tasarlanmış en konforlu ve en performanslı scooter           

Ayrıntılar
LED AYDINLATMA ÜRETİMİ

LED PROJE HİZMETLERİ

Led aydınlatma sektörüne yönelik Opvision markamız adı altında proje bazlı led aydınlatma armatür üretimini, ithalatını ve ihracatını yapmaktayız. 

Ayrıntılar
DIŞ TİCARET DANIŞMANLIĞINDA 13. YIL

DIŞ TİCARET HİZMETLERİ

Vetron; Müşterilerinden gelen araştırma ve sipariş talepleri doğrultusunda ürünlerin ithalatını yaparak müşterisine teslim eder.

Ayrıntılar

LED AYDINLATMA ÜRÜNLERİ

LED AYDINLATMA SEKTÖRÜNE YÖNELİK OPVISION MARKAMIZ ADI ALTINDA PROJE BAZLI LED AYDINLATMA ARMATÜR ÜRETİMİNİ, İTHALATINI VE İHRACATINI YAPMAKTAYIZ.

Led aydınlatma armatür ürünlerinde özellikle Led sokak cadde ve yol aydınlatma lambası, led projektör, led highbay fabrika aydınlatması, led wallwasher duvar aydınlatması, DMX RGB led wallwasher aydınlatması, led bahçe ve peyzaj aydınlatması ve RGB köprü aydınlatma ve süsleme ürünlerini en son teknolojiyi yakından takip ederek, sizin için üretiyoruz.

SCOOWY Elektrikli Scooter

500W Elektrikli scooter ile performans ve sürüş farkını yaşayın

Scoowy elektrikli scooter 500W 48V 10Ah lityum pil bataryası ile 40-50km mesafeye kadar kullanım sağlar. Yeni katlama ve kurma mekanizması sayesinden saniyeler içinde Scoowy elektrikli scooter'ı kurup kullanmaya başlayın yada kullanım sonunda katlayarak taşıma durumuna geçebilirsiniz. Güçlü 500W'lık fırçasız motoru ile yokuşlarda sizi yarı yolda bırakmaz. Kişiye özel anahtarlı çalıştırma ile daha güvenli bir elektrikli scooter olmaktadır.

GÜVENİLİR İŞ ORTAĞINIZ

DIŞ TİCARET HİZMETLERİMİZ

Firmamız uzun yıllardır yapmakta olduğu yurt dışı ticari deneyimlerini dış ticaret danışmanlığı ile pekiştirmiş olup istenilen özellikte, istenilen ürün gurubunda, ürünün temini, üretimi, özel üretimi, numune temini ve gerekliği sırasında bu ürünlerin ithalatını yaparak müşterisine teslim eder.

DIŞ TİCARETTE 13. YIL

İTHALATINI YAPTIĞIMIZ ÜRÜNLER

Laptop Ürünleri

XEO markası adı altında ithalatını gerçekleştirdiğimiz laptop çevre ürünleri.