Etiket

Etiket Açıklama

Led DMX RGB Duvar Boyama

6 Watt DMX RGB Led Wallwasher

6 watt led duvar boyama DMX ışık aydınlatma ile günümüzde bina dış cephe aydınlatmalarında daha modern bir görselliğe power led DMX RGB wall washer armatürleri kullanılarak sağlanır.

Ayrıntılar

9 Watt DMX RGB Led Wallwasher

Projenizde tüm led armatürlerin aynı anda renk değiştirmesi isteniyorsa RGB led wall washer tercih edilmeli eğer her bir led armatür birbirinden bağımsız renk değiştirmesi isteniyorsa DMX led wall washer tercih edilmelidir. RGB DMX led ışık bar ile mekanlarınızı hareketlendirin. 9W RGB DMX duvar boyama wall washer armatür ile dark yaratın.

Ayrıntılar

12 Watt DMX RGB Led Wallwasher

Aydınlatmak istediğiniz dış cephe wallwasher ölçüsünde hazırlanan DMX yada RGB led wall washer armatür seçeneği ile yapınızı 16 renk animasyonlu veya özel istekleriniz doğrultusunda senaryo yazılarak DMX şekilde profesyonelce aydınlatabilirsiniz. 12 watt led wallwasher duvar boyama armatürleri ile yapılarınız daha estetik bir görünüş elde edilir.

Ayrıntılar

18 Watt DMX RGB Led Wallwasher

Led duvar boyama wallwasher armatürlerimiz dış hava şartlarına uygun ve led duvar boyama wallwasher armatür içinde sıcaklık farkından dolayı oluşabilecek rutubete özel tapa kullanılır. Tüm led wallwasher armatürlerimiz saf alüminyumdan imal edilmiş ve IP65 standartındadır.

Ayrıntılar

36 Watt DMX RGB Led Wallwasher

36 watt 100 cm RGB DMX wall washer ile dış mekan ve iç mekan da renk animasyonları ile muhteşen bir görsel elde edilir. Özellikle DMX duvar boyama wall washer aydınlatma ile sistemdeki her bir armatür ayrı ayrı renk animasyonu yaparak mimarinize daha estetiksel bir görünüm kazandırır.

Ayrıntılar

Özel Üretim DMX RGB Led Wallwasher

İstenilen özel ölçülerde ürettiğimiz Led DMX RGB wallwasher armatürleriyle özel projelerinizde tam estetiksel olarak homojen bir sekilde aydınlatma sağlanır. Böylelikle projeniz daha dikkat çekici olur.

Ayrıntılar

24 Watt DMX RGB Led Wallwasher

Projenizde tüm led armatürlerin aynı anda renk değiştirmesi isteniyorsa RGB led wall washer tercih edilmeli eğer her bir led armatür birbirinden bağımsız renk değiştirmesi isteniyorsa DMX led wall washer tercih edilmelidir.

Ayrıntılar