Etiket

Etiket Açıklama

Led Projektör Armatürü

200 Watt Led Projektör Armatürü

 Günümüzde led kullanımı aydınlatma sektöründe yoğun bir talep görüyor. Çevre aydınlatmalarında tercih edilmesindeki ana temeller ise, uzun kullanım süresi, homojen aydınlatma ve yanar yanmaz tam güçte çalışır.

Ayrıntılar

240 Watt Led Projektör Armatürü

240 watt led projektör aydınlatma lambası ile uzun mesafe ve geniş alan aydınlatma yapabilirsiniz. 240W led projektör aydınlatma park, bahçe, halı saha, meydan ve çevre aydınlatmalarında rahatlıkla kullanılabilir. Tüm hava şartlarına dayanıklıdır. Led projektör imalatımızda orjinal Samsung Cob led kullanılır. Uzun ömürlüdür ve kullanıma başlandıktan sonra ışık şiddetinde azalma olmaz.

Ayrıntılar

300 Watt Led Projektör Armatürü

300W led projektör ile uzun ve geniş mesafe aydınlatma imkanı elde edilir. Güçlü led ışığı ve homojen dağılan ışık ile karanlık bölge kalmaz. Lens sayesinde her yöne eşit şekilde ışık yayılır. 300 watt led projektör ile geniş meydan park ve bahçalerde rahatlıkla her türlü hava şartlarında kullanabilrisiniz. 300 watt projektör tam güçte ve tam performansta çalışır.

Ayrıntılar

Özel Üretim Led Projektör Armatürü

İstenilen özel güçte ürettiğimiz led projektör armatür ile aydınlatma projenizde çözüm ortağınız oluruz.

Ayrıntılar

400 Watt Led Projektör Armatürü

Opvision 400W led projektör imalatında kullandığımız lens sayesinde açık alanda ışık siddetini 100 metreye kadar homojen bir şekilde yollayabiliyoruz. Cob led projektör armatürde kullandığımız özel açılı lens sayesinde geniş alan aydınlatma yaparken uzun mesafeye kadar aydınlatma imkanı sağlanır. 400 watt cob led projektör lambası ile farklı bir aydınlatma kullanılır.

Ayrıntılar

500 Watt Led Projektör Armatürü

500 watt led projektör imalatımız ile açık alanda aydınlatma mesafesini 100 metreye kadar kullandığımız özel lensler sayesinde aydınlatıyoruz. Meydan park bahçe apron futbol sahası stadyum gibi geniş alan ve sahaların aydınlatılmasında profesyonel çözümler sunmaktayız. 500W - 1000W arasındaki ürünlerimiz ile meydan park bahçe halı saha ve apron gibi enerji tüketiminin yüksek olduğu alanlarda led projektör kullanımı ile maximum enerji tasarrufu elde edilirken minimum bakım maliyeti oluşur.

Ayrıntılar

100 Watt Led Projektör Armatürü

Led Projektör, Led Bahçe, Led Çevre, Led Halı Saha, Park ve Meydan aydınlatma armatürlerinde kullandığımız orjinal Samsung Led ile 50W, 100W, 150W, 200W, 250W, 300W, 350W, 400W, 500W, 750W, 800W, 1000W arasında led projektör imalatı ve üretimini yapmaktayız. Led projektör imalatında kullanığımız saf enjeksiyon alüminyum sayesinde hızlı ısı transferi elde ederken, led'in kullanım ömrünü maximum düzeye çıkarmış oluruz. 100W projektör armatürde kullandığımız özel lens sayesinde uzak mesafelere kadar ışık şiddetini yollarız.

Ayrıntılar

1000 Watt Led Projektör Armatürü

1000 watt led projektör imalatımız ile açık alan da 100 metreye kadar kullandığımız özel lensler sayesinde aydınlatıyoruz. Meydan, park, bahçe, apron, futbol sahası gibi geniş alan ve sahaların aydınlatılmasında profesyonel çözümler sunmaktayız. 500W - 1000W arasındaki ürünlerimiz ile meydan park bahçe halı saha ve apron gibi enerji tüketiminin yüksek olduğu alanlarda led projektör kullanımı ile maximum enerji tasarrufu elde edilirken minimum bakım maliyeti oluşur.

Ayrıntılar

150 Watt Led Projektör Armatürü

150W led projektör geniş hLI sahalarda, meydan aydınlatmasında, otopark aydınlatmalarında tercih edilmektedir. IP65 standartında, suya ve dış ortam şartlarına dayanıklı saf alüminyum kasası ile çok daha güvenlidir.

Ayrıntılar