Etiket

Etiket Açıklama

SCOOWY

Scoowy Elektrikli Scooter

Scoowy elektrikli scooter 500W 48V 10Ah lityum pil bataryası ile 40-50km mesafeye kadar kullanım sağlar. Yeni katlama ve kurma mekanizması sayesinden saniyeler içinde Scoowy elektrikli scooter'ı kurup kullanmaya başlayın yada kullanım sonunda katlayarak taşıma durumuna geçebilirsiniz. Ön ve arka disk fren sistemi ve güçlü atak 500W'lık fırçasız motoru ile yokuşlarda sizi yarı yolda bırakmaz. Kişiye özel anahtarlı çalıştırma ile daha güvenli bir elektrikli scooter olmaktadır.

Ayrıntılar

SCOOWY 800W Elektrikli Scooter

SCOOWY 800W Elektrikli scooter'da ön ve arka tekerlerde herbiri 800W üreten iki adet fırçasız motor ile dik yokuşlarda daha performanslı ve atak olmasını, disk frenleri ile daha güvenli ve süspansiyonları sayesinde ise konforlu bir sürüş sağlar. Tek veya çift motor kullanım seçeneği ile uzun mesafe menzile sahiptir. Yeni LCD göstergesi sayesinde daha fonksiyonel ve kullanımı rahattır. SCOOWY VT-800 modelinde kullanılan ısı sensörleri sayesinde sürüş sırasında motorun zorlanmasıyla oluşan ısının algılanmasıyla devreye girer. Böylece motor arızalarını minimuma indirerek motorun yanmasına engel olur. Bu koruma sistemi devreye girmesiyle motorunuz 10 dakika kullanım dışı kalarak sogutmaya yardımcı olur.

Ayrıntılar

SCOOWY 500W Elektrikli Scooter

Scoowy 500W 48V 10Ah lityum batarya ile Scoowy elektrikli scooter, yüksek kapasite pil bataryası ile 40-50km mesafeye kadar kullanım sağlar. Yeni katlama ve kurma mekanizması sayesinden saniyeler içinde Scoowy elektrikli scooter'ı kurup kullanmaya başlayın yada kullanım sonunda katlayarak taşıma durumuna geçebilirsiniz. Güçlü 500W'lık fırçasız motoru ile yokuşlarda sizi yarı yolda bırakmaz. Kişiye özel anahtarlı çalıştırma ile daha güvenli bir elektrikli scooter olmaktadır.

Ayrıntılar