Etiket

Etiket Açıklama

Yüksek Tavan Aydınlatma

80 Watt Led Highbay Armatürü

Opvision led highbay armatürlerde kullanılan lens yardımıyla zemine kadar ışık kaynağından homojen bir şekilde yayılarak hem çalışanların verimliliğini hem de ekonomik yönden çok büyük avantaj sağlar.

Ayrıntılar

160 Watt Led Highbay Armatürü

 Opvision led highbay fabrika aydınlatma armatürleri ile karşılaştırdığımızda 250W civa buharlı lamba yerine 80W led highbay armaturü, 400W yerine ise 120W led highbay armatürü kullanılabilir. Yüksek tavan aydınlatma armatür seçimi önemlidir. Işığın zemine kadar inmesi ve homojen yayılması gerekmektedir.

Ayrıntılar

50 Watt Led Highbay Armatürü

Fabrika, hangar, depo ve yüksek tavan aydınlatma mesafesi yüksek olan kapalı veya büyük mekanlarda, iş güvenliği ve çalışanların verimliliği açısından homejen aydınlığı sağlayan led aydınlatma sistemleri tercih edilmelidir. 50W endüstriyel aydınlatma maximum performansta çalışır, minimum enerji tüketimi sağlar. Led endüstriyel aydınlatma bakım maliyeti azdır.

Ayrıntılar

100 Watt Led Highbay Armatürü

Yüksek tavan aydınlatma ihtiyacı olan fabrika, depo, hangar, ve ardiye gibi yerlerde endüstriyel led highbay aydınlatma tercih edilmesindeki en büyük etken ışık yayılımı ve enerji tüketimin minimum olmasıdır. Endüstriyel aydınlatmada armatürlerinde ışık kaynağından zemine kadar kullanılan lens sayesinde ulaşır. Endüstriyel led aydınlatma kullanım alanları her geçen gün artmaktadır. Led aydınlatma ile endüstriyel yüksek tavan aydınlatmada vazgeçilmez bir sistemdir.

Ayrıntılar