21 Yıldır Güvenilir, Profesyonel Hizmet

HİZMETLER

Dış Ticaret Hizmetleri

Firmamız uzun yıllardır yapmakta olduğu yurt dışı ticari deneyimlerini dış ticaret danışmanlığı ile pekiştirmiş olup istenilen özellikteki, istenilen ürün gurubunda ürünün numune temini, üretiminini temini ve gerekliliği sırasında bu ürünlerin ithalatını yaparak müşterisine teslim eder.

Firmamızın yurt dışından müşterileri için getirmiş olduğu ürünlerin bakım onarım ve garanti şartlarınıda yerine getirmektedir. Ürünlerin seçimi yaparken en ucuz olanı seçmek yerine piyasada rekabet edebilecek şartlara uygun kalite ve fiyata performansına göre seçmektedir. 

Firmamız A-Z'ye dış ticaret ile ilgili tüm mevzuatlara uygun şekilde hareket ederek güvenli bir ticaret ağı oluşturmuş olur. Talep edildiği takdirde sipariş edilmiş ürünleri CIF yada FOB şeklinde müşterisine teslim etmektedir.

Firmamız başlıca dizüstü bilgisayar laptop pili, laptop adaptörü, laptop klavyesi ve laptop yedek parçalarını, server hard disk, ram, LCD endüstriyel ekranları ayrıca Multimedia cihazlarında kullanılmak üzere kulaklık gibi ürünlerin siparişlerini istenilen periodlarda müşterisine ithalatını gerçekleştirerek teslim eder.

Firmamız gelişen mobilya sektörünede yönelik dış ticaret danışmalığı verdiği firmaya, verilen sipariş doğrultusunda mobilya kulp ithalat hizmetini depo teslimi olarak vermektedir. 

Firmamız bu tür yurt dışı hizmetlerini verirken müşterimize sunduğumuz güven, hizmet, tedarik, kalite, piyasa araştırması sayesinde müşterisine zaman kazandırarak daha çok satış ve pazarlamaya yönelmesini sağlayarak müşterisinin pazardaki payı oranını artırmıştır.

Dış Ticaret Danışmanlığı

Firmamız uzun yıllardır yapmakta olduğu yurt dışı ticari deneyimlerini dış ticaret danışmanlığı ile pekiştirmiş olup istenilen özellikte, istenilen ürün gurubunda ürünün numune temini, üretiminini temini ve gerekliliği sırasında bu ürünlerin ithalatını yaparak müşterisine teslim eder.

Ayrıntılar

Numune Ürün Tedariği

Müşterimizde gelen ürün talebi ve özellikleri doğrultusunda üretici firmalarla irtibata geçilir.

Ayrıntılar

Kalite ve Kontrol Hizmetleri

VETRON, tüm ürün üretim aşamasında ürünün kalitesini firma ile her zaman irtibatta olur ve exper göndererek tüm ürünün aynı kalite ve aynı şekilde olmasını sağlar.

Ayrıntılar

İthalatını Yaptığımız Ürün Grupları

VETRON olarak ithalatını ve dış ticaret danışmalığını yaptığımız ürünler

Ayrıntılar