21 Yıldır Güvenilir, Profesyonel Hizmet

HİZMETLER

Led Proje Hizmetleri

Led aydınlatma armatür ürünlerinde özellikle Led sokak lambası, led projektör, led highbay fabrika aydınlatması, led wall washer duvar aydınlatması, led bahçe ve peyzaj aydınlatması ve RGB köprü aydınlatma ürünlerini en son teknolojiyi yakından takip ederek, sizin için üretiyoruz.

Led Proje İçin Keşif Hizmeti

Led aydınlatma proje taleplerinde, VETRON, iç veya dış mekanda keşif çalışması yaparak talep edilen proje ile ilgili detayları çıkartır. Konusunda uzman VETRON ekibi en uygun, en şık ve en ekonomik aydınlatma sağlayacak şekilde proje taleplerine uygun çalışmayı onaylanmak üzere müşterisine sunar.

Ayrıntılar

Proje ve Ürün Tedariği

Saha keşif hizmeti sonrasında müşteriye sunulan teklifin, müşteri tarafından onaylanması sürecinden sonra proje ile ilgili ürünler VETRON tarafından tedarik edilmeye başlanır.

Ayrıntılar

Led Montaj Hizmeti

Tedariği ve üretimi VETRON tarafından yapılan led aydınlatma ürünleri projeye uygun olarak montajı yapılır. Yapılan testlerden sonra müşteriye teslim yapılır.

Ayrıntılar

Led Kullanım Avantajları

Led aydınlatma ürünlerinin kullanımında birçok avantaj sağlanır. Uzun kullanım süresi ve doğayı koruması en başta gelen en önemli avantajıdır.

Ayrıntılar