21 Yıldır Güvenilir, Profesyonel Hizmet

KURUMSAL

Markalar

2004 yılında Çin’deki gelişen teknoloji ürünlerini yakından takip ederek 2004-2012 yılları arasında Çin’den güvenlik sektörüne yönelik, güvenlik kameraları, kayıt cihazları ve aksesuarlarının ithalatı ile birlikte satış ve pazarlamasını kendi markası olan SAFEGUARD adı ile gerçekleştirmiş. 2012 yılında ithalatlarına, led aydınlatma sektörüne yönelik ürünlerini kendi yarattığı OPVISION markası ile halen devam etmektedir. 2014 yılından itibaren notebook bilgisayar ürünlerinin ithalatını XEO markası adı altında devam etmektedir.

Safeguard

Günümüzde güvenliğimizi sağlamak her geçen gün zorlaşmaktadır. SAFEGUARD güvenlik kameraları ve sistemleri bu konuda sizlerin en yakın çözüm ortağınız olacaktır.

Opvision

Vetron, OPVISION markası ile proje bazlı led aydınlatma armatürlerinin ithalatını, üretimini ve ihracatını gerçekleştirmektedir. Müşterilerinden gelen siparişleri en performanslı ve en dinamik şekilde çözümler sunarak, hızlı ve başarılı bir şekilde hizmet vermektedir.

Online Satış Sitesi

Vetron firmasının üretimini veya ithalatını yapmış olduğu ürünlerin internet üstünden müşterilerine satış yaptığı portaldır. 3D güvenlik sistemi altyapısıyla güvenilir bir internet online satış sitesidir.