21 Yıldır Güvenilir, Profesyonel Hizmet

KURUMSAL

Firma Profili

1996 yılında kurulan Vetron, kurulduğu günden bugüne, dış ticaret konusunda hizmet vermektedir. Vetron, 1996-2004 yılları arasında plastik boru üretiminde kullanılmak üzere, Kore ve Macaristan’dan polyproplyne plastik hammaddesi ile birlikte Almanya'dan polyvinlybutyral hammaddesinin ithalatı ve satışını düzenli olarak gerçekleştirmiştir.

2004 yılında Çin’deki gelişen teknoloji ürünlerini yakından takip ederek  2004-2012 yılları arasında Çin’den güvenlik sektörüne yönelik, güvenlik kameraları, kayıt cihazları ve aksesuarlarının ithalatı ile birlikte satış ve pazarlamasını  kendi markası olan SAFEGUARD adı ile gerçekleştirmiş.  2012 yılında ithalatlarına, led aydınlatma sektörüne yönelik ürünlerini kendi yarattığı OPVISION markası ile halen devam etmektedir.

Vetron, OPVISION markası ile proje bazlı led aydınlatma armatürlerinin ithalatını, üretimini ve ihracatını gerçekleştirmektedir. Müşterilerinden gelen siparişleri en performanslı ve en dinamik şekilde çözümler sunarak, hızlı ve başarılı bir şekilde hizmet vermektedir. Tüm uluslararası standartlara uygun led aydınlatma armatür üretimini en son teknolojiyi kullanarak 5 yıl garanti altında üretimini gerçekleştirmektedir.

Vetron, dış ticaret konusundaki bilgi birikimini ve tecrübelerini müşterilerinin ihtiyaç duyduğu ürünlerin tedariki için, dış ticaret danışmanlık hizmetini de vermeye başlamıştır. Numune tedariğinden üretime, üretimden ithalata kadar tüm dış ticaret hizmetlerini müşterisinin talepleri doğrultusunda gerçekleştirir.

Vetron ayrıca ithalat gamına, bilişim sektörü için laptop pili, laptop adaptörü, sever harddiski, ram, otobüs multi mediası için kulaklık, mobilya sektörü için mobilya kulpları, ayakkabı sektörü için çelik bıçak ithalatını başarılı bir şekilde dış ticaret danışmanlık hizmetini sağlamaktadır.

2020 yılında SCOOWY markasını yaratarak elektrikli scooter pazarına ithalata başlamıştır.